0 2 min 2 lata

Unia Europejska to oczywiście obszar, z którym trudno było sobie poradzić, ponieważ istnieje tak wiele różnych ruchomych elementów jednocześnie.

CAC odbił się nieco podczas środowej sesji giełdowej, ponieważ poziom 6000 € jest bardzo uważnie obserwowany. Poziom 6000 euro ma oczywiście pewną dozę psychologii, ale jest to również obszar, w którym wielokrotnie widzieliśmy poprzednie wsparcie, więc w tym momencie ma pewien sens, że trochę się odbiliśmy.

To, czy uda nam się utrzymać powyżej 6000 euro, czy nie, to zupełnie inne pytanie, ale jeśli mielibyśmy zejść poniżej poziomu 5900 euro, to prawdopodobnie CAC będzie dalej spadał. Jednak na krótką metę wygląda na to, że spróbujemy się odbić, być może dochodząc do 50-dniowej EMA . 50-dniowa EMA to obszar, na który wiele osób zwróci uwagę i tak się składa, że ​​jest tuż powyżej poziomu 6200 euro.

Rynek czeka na odbicie

  • Przebicie powyżej tego otwiera możliwość przejścia do 200-dniowej EMA w pobliżu poziomu 6400 €.
  • Szczyt całego zakresu znajduje się w pobliżu poziomu 6600 euro, więc myślę, że to tylko kwestia czasu, zanim zobaczymy sprzedających w tym obszarze.
  • Niekoniecznie uważam, że możemy wyjść na dobre, ale teraz myślę, że jedyną rzeczą, jaką zobaczymy, będzie dużo hałaśliwego zachowania, dlatego musisz zwracać szczególną uwagę na rozmiar swojej pozycji bo w Unii Europejskiej jest wiele problemów.
  • Unia Europejska to oczywiście obszar, z którym trudno było sobie poradzić, ponieważ istnieje tak wiele różnych ruchomych elementów jednocześnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.